Kategorie

Vanilla Night&Day


(Brak produktów)

ZMYSŁOWA ELEGANCJA

Pełne niezwykłego uroku piżamy, koszule nocne i szlafroki – komfortowo dopasowują się do kobiecej sylwetki, a delikatność materiałów potęguje zmysłowe wrażenia.
Pozwól sobie na komfort podczas snu lub wieczornego odpoczynku.

Różnorodność kolekcji oraz połączenie klasycznej i prostej elegancji z najnowszymi trendami w modzie pozwalają dobrać odpowiedni strój każdej Kobiecie.

ŚWIATOWA JAKOŚĆ

Vanilla night&day to najwyższej jakości bielizna nocna dla kobiet ceniących piękno, ale również i wysoką jakość w rozsądnej cenie.

Limitowane kolekcje, bogactwo modeli i kolorów – przy zachowaniu lekkości i klasycznej prostoty – znakomita jakość materiałów i światowej klasy wykończenie podbijają serca wielu zadowolonych klientek.

Wykorzystywane surowce są tylko sprawdzone, najwyższej klasy, miękkie dzianiny: wiskoza, bawełna, modal, poliamid i ich mieszanki oraz koronki które dostarczane są przez najlepszych europejskich producentów.

TRADYCJA I DOŚWIADCZENIE

Marka Vanilla night&day powstała w 2006 r. Szybko umocniła się na polskim rynku i zyskała liczne grono zagranicznych klientów m.in. we Włoszech, Francji, na Ukrainie, w Rosji, w tym nawet na dalekiej Syberii, ale też w Czechach, Litwie, Łotwie, Finlandii, Emiratach Arabskich, Wielkiej Brytanii i Szwecji. Kolekcje nocnej odzieży i ubrań domowych można kupić w wielu galeriach handlowych i specjalistycznych butikach.

Produkcja wyrobów Vanilla night&day ma miejsce w zabytkowej, odrestaurowanej fabryce w Łodzi – mieście, które od kilku wieków jest centrum przemysłu lekkiego w Polsce. Produkcja realizowana jest na wysokiej jakości maszynach przez doświadczony i zaangażowany w utrzymanie wysokich standardów jakościowych zespół.

Brak produktów w tej kategorii.

Zakładając konto w sklepie otrzymasz

  • dostęp do historii swoich zamówień
  • możliwość zaminay zamówienia
  • dostęp do przechowalni
  • udział w programie lojalnościowym
  • książkę adresową
  • program partnerski
  • bieżące rabaty i promocje w sklpie

 

Masz pytania?
Biuro obsługi Klienta: 510 153 268

PayPal